+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Схема для вишивки Rosewood Manor Toads on a Pumpkin (RMSM19)

Виробник: Rosewood Manor
Модель: Схема для вышивки Rosewood Manor Toads on a Pumpkin (RMSM19)
234.00грн.

  • Наявність: Немає, можна замовитиКомпанія Rosewood Manor була заснована в 1998 році Карен Клубу - відомим дизайнером та художником із США. Створюючи свої проекти, вона надихається навколишнім світом, квілтами і матір'ю-природою.


Часто у дизайнах є місце алфафітам, цифрам, різним орнаментам та декоративним рамкам. Семплери також містять різні висловлювання та афоризми, які допомагають краще передати ідею дизайну
Усі схеми чорно-білі символьні, надруковані на кількох аркушах та об'єднані під однією обкладинкою, на якій розміщено зображення готової вишивки. Самі схеми розбиті на блоки, до кожного з яких дано пояснення та вказано перелік ниток.


Виробник: Rosewood Manor


Схема-буклет виконана на щільному крейдованому папері відмінної якості. Схема символьна, чорно-біла, надрукована на кількох аркушах під однією кольоровою обкладинкою. Кожна схема розбита на блоки, до кожного з яких подано пояснення та ключ.


Виробником передбачено все, щоб отримати насолоду від процесу вишивки!


Розмір вишивки у хрестиках: 98 х 68


Дизайн пропонується вишивати на тканині Smokey Pearl Linen - Cashel 32ct або аналогах


Ключ подано в DMC

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Схема для вишивки Rosewood Manor Toads on a Pumpkin (RMSM19), Схема для вышивки Rosewood Manor Toads on a Pumpkin (RMSM19), Cхемы Rosewood Manor