+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Design Works (США)

Design Works (США)

Компанія Design Works Crafts була заснована в 1987 році С'юзен та Деном Кнопп. На той час С'юзен пропрацювала як дизайнер предметів рукоділля у різних пыдприэмствах і, нарешті, вирішила розпочати свою справу. Ден, у свою чергу, був комп'ютерним фахівцем в енергетичній компанії і припускав, що зможе допомогти С'юзен розкрити її талант і разом вони зможуть створювати інноваційні для цього ринку товари.

Виробництво почалося у підвалі їхнього власного будинку, потім вони «переїхали» в гараж, але він дуже швидко став їм замалий. Ден зняв невелике складське приміщення, в якому до них базувалося виробництво верхнього одягу, і цей склад став для Design Works будинком на наступні 6 років.

З часом лінійка товарів зростала і почала включати не тільки набори для вишивання, але й аплікації, вироби з паєток і навіть мотузкових ляльок.

У 1994 році С'юзен і Ден переїхали до більш просторого приміщення заводу, що раніше належало корпорації Грумман – одній з провідних авіабудівних компаній Америки.

Придбання компанії Titan Needlecraft в 1995 дозволило їм розширити свій асортимент різдвяних виробів з фетру, а після придбання корпорації Distlefink в асортименті з'явилися набори з пластиковою канвою.

Купівля Tobin Home Crafts у вересні 2005 року призвела до появи колекції наборів із попередньо нанесеним малюнком. Асортимент включає скатертини та наволочки, а Tobin Crafts, вже у складі Design Works, продовжує залишатися провідним виробником подібних наборів у Сполучених Штатах.

Design Works Crafts пишається не лише своєю більш ніж 30-річною історією, а й тим фактом, що їх асортимент продовжує щороку поповнюватися сотнею нових виробів, що виготовляються у США.

Показано з 1 по 15 із 47 (4 сторінок)