+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Набори для килимарства

Набори для килимарства

Найдавніший килим, який на сьогодні відомий світу, був знайдений у вічній мерзлоті і відноситься до V століття до нашої ери.


 Вже у Стародавньому Єгипті килимарство було поширене. Для виготовлення килимів використовували переважно лляну нитку, а прикрашали килими симетричними малюнками.


У Європі перші килими стали виготовлятися в Іспанії, і саме там було вигадано техніку переплетення ниток, яка отримала назву «іспанський вузол». Пізніше, вже у Франції килими вважаються предметом розкоші та атрибутом королівської чи папської влади. Пов'язано це було в першу чергу зі складним процесом створення виробу та його дорожнечею, що робило його доступним лише для сильних світу цього


Благо, сьогодні створити свій килим може кожна рукодільниця, і ми маємо все, щоб навчитися цьому виду творчості. Найпростіший спосіб навчитися килимарству - це придбати набір для килимарства. Зазвичай, в набір входить страмін з нанесеним малюнком, спеціальні нитки для килимарства, інструкція. Є набори, в які входить гачок для килимасртва, але в більшості випадків його потрібно купувати окремо (коштує він недорого, та й стане Вам у нагоді для всіх ваших килимків, а вже повірте, їх буде чимало)


 Ще одна техніка, представлена ​​в цьому розділі, має назву «просмикування» або Punch needle. Вважається, що техніка була винайдена у країнах Америки приблизно у 1800-х роках. Історія її виникнення досить цікава.


У той час, як килими завоювали популярність у країнах Європи, в Америці їх могли собі дозволити лише заможні сім'ї, яких було не так багато. Тоді винахідливі дівчата з сімей з більш скромним достатком, придумали свій варіант створення килимів, які зовні були дуже схожі на ткані, а іноді й набагато кращі за них.


Для основи використовувалися старі мішки, у яких продавалася картопля. Їх розпарювали і зверху набивали візерунки – спочатку простенькі, але згодом майстерність рукодільниць удосконалилася і почали створюватись килимки небувалої краси.


 У 1886 році Ебенезер Росс зі штату Огайо створив першу голку для просмикування, яка отримала назву «Грифон». З того часу захоплення просмикуванням поширилося по всьому світу і сьогодні продовжує набирати обертів.


Просмикування - це дуже проста техніка, яка доступна і дитині. Вона не вимагає великих витрат - для початку потрібно купити лише спеціальну голку, знайти відріз щільної тканини та нитки типу муліне. Схеми підійдуть для вишивки хрестиком чи бісером, а результат Вас потішить! Для початківців, радимо придбати в КрестоМанії набір для просмикування, який містить все необхідне

Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)