+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Бісер, бісероплетіння

Бісер, бісероплетіння

Бісероплетіння останнім часом все більше приваблює рукодільниць різного віку. Намистини та бісер - це відмінний матеріал для дитячих виробів, адже створювати перші прикраси дітки починають ще в дуже ранньому віці. Шнур чи стрічка, великі намистини та красиве кольє чи браслет у подарунок мамі готові!

Робота з бісером і намистинами розвиває не лише дрібну моторику, терпіння та посидючість дитини, але й стає одним із перших провідників у світ творчості та мистецтва, вчить красиво поєднувати кольори та форми, підбирати перші прикраси до того чи іншого вбрання. Чим досвідченіша рукодільниця - тим складніше плетіння виробів стає їй доступним. Сережки, ларіати, комірці, брелоки, великодні яйця, скриньки, сумочки та безліч інших не менш потрібних речей можна зробити за допомогою якісного бісеру та намистин

У нас у КрестоМанії Ви знайдете калібрований бісер Mill Hill, який ми постачаємо в Україну вже понад 15 років. Цей бісер родом із Японії, хоча комплектується у США. Відмінна риса цього бісеру - бездоганна якість і просто величезний асортимент! Бісер Mill Hill добре відомий рукодільницям всього світу завдяки дизайнам Mirabilia, Lavender & Lace, Chatelaine Designs, Passione Ricamo, Nora Corbett та інших не менш улюблених розробок.

Бісер Mill Hill має кілька основних видів, які відрізняються формою, розміром, варіантом фарбування та іншими параметрами. Виділяють кілька основних видів:

Glass Seed Beads – це скляний блискучий бісер діаметром 11/0 (2.5 мм), який постачається в упаковках різної ваги (від 4 г до 9.08г). У свою чергу цей вид бісеру ділиться на окремі підвиди: Antique ("під старовину", 2.5 мм), Frosted (з імітацією інею, 2.5мм), Petite (найдрібніший бісер, всього 2 мм), Crayon (пастельних відтінків, 2.5 мм) ), Matte (бісер без блиску).

Magnifica Beads – має злегка циліндричну форму, великі отвори та тоненькі стінки. Його діаметр – 12/0 (2.25 мм). Цей вид бісеру крім вишивки використовується також в прикрасі одягу та аксесуарів)

Pebble Beads – це великі бісеринки, їх розмір – 3/0 (5.5 мм). Примітно те, що виробник у цих упаковках точно вказує їх кількість - 30 штук.

Bugle Beads - стеклярус різної довжини (6, 9 та 14 мм)

Також у цей розділ ми помістили бубонці та дзвіночки, різних кольорів та розмірів. У нас є бубонці з розміром всього в кілька міліметрів і дзвіночки висотою 5 сантиметрів, які можна використовувати для декору карнавального одягу, флористичних композицій, декору і т.д.

Ще один не менш важливий матеріал, який "живе" в КрестоМанії в цьому розділі - це паєтки, і їх у нас теж багато різних. Є паєтки у формі сніжинок або листочків, а є звичайні, круглі і різних кольорів. Паєтки використовуються для декору одягу та аксесуарів, стають частиною прикрас рукодільних новорічних іграшок та багато іншого.

Для створення прикрас часто використовуються підвіски (кулони) різних форм і видів (ще одна назва для таких підвісок - шармики). У нас є шармики поштучно та в наборах.

Звичайно ж, для роботи з бісером потрібні спеціальні голки та інструменти - все це також представлено в КрестоМанії, асортимент постійно збільшується!

Для створення виробів та прикрас нам знадобиться також фурнітура для прикрас та дріт для бісеру (в окремих випадках, нитки для бісеру) – їх ви також знайдете в цьому розділі.

Для тих, хто не хоче морочитися з підбором бісеру, пошуком схеми, а бажає відразу ж приступити до роботи - у нас є різні готові набори для бісероплетіння, ну а для охочих вперше відкрити для себе світ бісероплетіння або дізнатися про щось нове - ми пропонуємо спеціалізовані книги та журнали

Виберіть підкатегорію

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

57.78грн.

59.92грн.

59.92грн.

59.92грн.

Показано з 1 по 15 із 1497 (100 сторінок)