+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Інформація про доставку

Дорогі друзі!


Хоча наш магазин знаходиться в Україні, ми надсилаємо замовлення до всіх країн світу вже понад 16 років. Всі замовлення надсилаються тільки після отримання оплати, післяплати у нас немає!


Доставка по Україні

По Україні ми надсилаємо замовлення через Нову пошту чи Укрпошту. По Тернополю можлива доставка кур'єром до місця видачі замовлення. Безкоштовної доставки та післяплати на час війни немає.


Доставка по світу

За межі України всі замовлення надсилаються Міжнародною поштою, після відправлення клієнт отримує трекінг для відстеження посилки. Ви можете уточнити вартість доставки для своєї країни за кожним замовленням, написавши нам на krestomania.info@gmail.com Доставка замовлень від $300 до будь-якої країни – безкоштовна. Відправлення до Росії, Білорусі та на тимчасово окуповані території неможливе.


Статуси товарів та їх відправлення


У КрестоМанії діє 3 статуси товару, які впливають на їх відправлення.


"На складі" - товари відправляються впродовж 3-х робочих днів після оплати замовлення (зазвичай у день оплати або наступного дня);


Доставка 3-5 днів - товару немає на нашому складі, але ми зможемо його відправити Вам протягом 3-5 днів. Для того, щоб гарантувати Вам це, перед виставленням рахунку на оплату ми зв'яжемося з виробником і забронюємо цей товар для Вас.


"Немає в наявності" - товару немає на складі, але його можна купити. Оформити замовлення можна за допомогою кнопки "Хочу замовити!" Після того як ви відправите замовлення, наш менеджер зв'яжеться з вами і вкаже приблизну дату доставки товару та умови покупки. Усі товари замовляються лише після їх оплати.


Приємних вам покупок у КрестоМанії!