+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Набори гуаші, акварелі, акрилу

Набори гуаші, акварелі, акрилу

Гуаш - вид клейових водорозчинних фарб з домішкою білил, щільніші та матовіші, ніж акварель. Гуашшю виконували книжкові мініатюри вже в Середні віки. В епоху Відродження художники застосовували техніку гуаші для ескізів та портретних мініатюр.

Гуашеві фарби виготовляються з пігментів та клею з додаванням білил. Домішка білил надає гуаші матової бархатистості, але при висиханні кольору дещо висвітлюються, що потрібно враховувати художнику у процесі малювання. За допомогою фарб гуаші можна перекривати темні тони світлими. Кольоровий шар може бути схильний до утворення тріщин, якщо він накладається занадто товсто.

Гуашшю можна працювати не тільки на папері, але і на ґрунтованому полотні, на тканині, картоні, фанері. Гуаш широко застосовується в декораційному живописі, при виконанні різноманітних ескізів. Дуже часто використовують її для кольорових начерків

Гуаш зручна у роботі і, що важливо, дає можливість вносити виправлення у процесі роботи. Шар фарби середньої товщини сохне від 30 хвилин до 3 годин залежно від вологості повітря. Художня гуаш відрізняється від плакатної більшою криючою здатністю та колірною насиченістю.

Акварельні фарби складаються з пігменту та сполучної речовини, вони розводяться водою та легко змиваються. При розчиненні у воді утворюють прозору завись тонкого пігменту, і дозволяють за рахунок цього створювати ефект легкості та тонких колірних переходів. Основний недолік акварельного живопису – слабка світлостійкість фарб. Тому в музейних експозиціях та зборах колекціонерів твори, виконані в техніці акварелі, при тривалому зберіганні закривають спеціальними шторками.


 У Хрестоманії Ви можете придбати різні акварельні та гуашеві фарби, а також все необхідне для роботи з ними.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)