+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Голки, аксесуари для фелтингу

Голки, аксесуари для фелтингу

Останнім часом все більше рукодільниць відкриває для себе валяння. Сприяє цьому і відносна дешевизна матеріалів, і можливість створення тривимірного виробу, і швидке навчання цього виду творчості

Для валяння потрібні спеціальні голки. КрестоМанія допоможе Вам розібратися в їх видах

Для початку потрібно запам'ятати: що менше номер, то голка товща. Так, №19 – це дуже товста голка, №№ 36-38 вважаються середніми, а все, що вище за цей числовий ряд – тонкими голками

Також голки поділяються на види:

- трикутні – це голки із тригранним січенням. Товсті застосовують на початковому етапі звалювання, далі використовують середні та фінішне оздоблення завершують голками тонкими.

- зірчасті - 4-хгранні голки з перетином «зірка» - працюють за тим же принципом, що і тригранні, але за рахунок додаткової грані із зазубринами звалюють виріб трохи швидше, ніж трикутні.

- корончаста – переважно використовуються для створення ефекту «пухнастості». Оскільки зазубринки розташовані біля кінчика голки, працюють цими голками лише з верхнім шаром виробу на фінішному етапі валяння

- кручені голки з'явилися відносно недавно. Їх перевага в розташованих по всьому діаметру голки зазубринах, що дозволяє валяти набагато швидше, ніж іншими голками. Завдяки їх використанню дірочки від проколів виходять практично непомітними.

- зворотні голки - використовують на фінішному етапі валяння, щоб «витягнути» назовні ворсинки вовни. Незамінні до створення «хутра», «волосся» тощо.

- виделка - це циліндрична голка з вістрям у вигляді вилки. У цієї голки засічка знаходиться на вістрі, тому з її допомогою зручно буде вставляти волосяні волокна в голову іграшок, а також ввалювати дрібні цятки контрастної вовни в поверхню виробу. Також використовується для привалювання дрібних деталей за контуром.

Показано з 1 по 15 із 47 (4 сторінок)