+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Голка для валяння Лавка Художника № 38 "Зірка кручена" універсальна (МВУ-38 ЗІРК КРУЧ)

Модель: Игла для валяния № 38 "Звезда крученная" универсальная
32.00грн.

  • Наявність: Немає, можна замовитиСталева голка для валяння №38 star кручена. Використовується на всіх етапах валяння, ефективніша, ніж просто зірочка. За рахунок того, що вона перекручена – насічки рівномірно розподілені по поверхні голки, валяння відбувається набагато швидше. Голка має спеціальні зазубрини, завдяки яким вона підчіплює та змішує, сплутує волокна вовни у різних шарах. Голка дуже гостра, тому працювати з нею треба обережно.


Кручена «зірочка». Ці голки – остання новинка серед голок для валяння – можуть використовуватись на початковому та основному етапах валяння. Валяння «крученою зіркою» прискорює процес звалювання вовни, оскільки зуби на крученому стрижні розташовані по всьому діаметру голки, а не один над іншим, як, наприклад, у трикутних голках. На кожній грані голки таких зазубрин чотири, тобто. всього 16, а не 8, як у звичайної "зірочки". Таким чином, кожен зубець максимально задіяний у процесі валяння. Більше того, за рахунок своєї крученої осі дірочки від голки стають менш помітними. Ідеальна для валяння іграшок.


Виробник: Лавка Художника

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Голка для валяння Лавка Художника № 38 Зірка кручена універсальна (МВУ-38 ЗІРК КРУЧ), Игла для валяния № 38 Звезда крученная универсальная, Иглы, аксессуары для фелтинга