+38 067-9015873
Пн-Сб 09:00-19:00
Вс Вихідний

Схема для вишивання Rosewood Manor ABC Tapestry (RMS1136)

Виробник: Rosewood Manor
Модель: Схема для вышивки Rosewood Manor ABC Tapestry (RMS1136)
776.05грн.

  • Наявність: Немає, можна замовитиКомпанія Rosewood Manor була заснована в 1998 році Карен Клубу - відомим дизайнером та художником із США. Створюючи свої проекти, вона надихається навколишнім світом, квілтами і матір'ю-природою.


Часто у дизайнах є місце алфафітам, цифрам, різним орнаментам та декоративним рамкам. Семплери також містять різні висловлювання та афоризми, які допомагають краще передати ідею дизайну
Усі схеми чорно-білі символьні, надруковані на кількох аркушах та об'єднані під однією обкладинкою, на якій розміщено зображення готової вишивки. Самі схеми розбиті на блоки, до кожного з яких дано пояснення та вказано перелік ниток.


Виробник: Rosewood Manor


Схема-буклет виконана на щільному крейдованому папері відмінної якості. Схема символьна, чорно-біла, надрукована на кількох аркушах під однією кольоровою обкладинкою. Кожна схема розбита на блоки, до кожного з яких подано пояснення та ключ.


Виробником передбачено все, щоб отримати насолоду від процесу вишивки!


Розмір вишивки у хрестиках: 290 х 690


Дизайн пропонується вишивати на тканині Cream Cashel Linen 28ct, Antique Ivory Belfast Linen 32ct або аналогах


Ключ подано в DMC

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Схема для вишивання Rosewood Manor ABC Tapestry (RMS1136), Схема для вышивки Rosewood Manor ABC Tapestry (RMS1136), Cхемы Rosewood Manor